Bezpieczne Apartamenty

Podjęliśmy kilka poważnych działań aby nocleg w naszych apartamentach był bezpieczny dla wszystkich obecnych i przyszłych gości.

Bezpieczny nocleg w Nałęczowie

Apartamenty w Nałęczowie są jednymi z bezpieczniejszych w tym mieście. Przystąpiliśmy do programu, który gwarantuje poniższym certyfikatem jakość naszej obsługi w zakresie higieny i czystości.

Higiena w bezpiecznych Apartamentach Zdrojowych Nałęczów

Nie powiemy, że sprzątamy dokładniej, bo czystość i higiena od początku była naszym priorytetem. Natomiast dokładnie wietrzymy pomieszczenia po każdym pobycie, utrzymując przynajmniej 1 dzień przerwy pomiędzy pobytami. W apartamentach znajdziecie Państwo również płyny dezynfekcyjne i wszelkie instrukcje pomocne w utrzymaniu higieny osobistej i bezpieczeństwa oraz wytyczne dotyczące postępowania w razie zachorowania na covid-19 lub konieczności poddania się kwarantannie. Części wspólne: poręcze na klatkach schodowych, klamki, domofon są regularnie dezynfekowane.

Nasze pokoje zostały certyfikowane przez zewnętrzną organizację, która potwierdziła certyfikatem, że nocleg w wszystkie nasze apartamenty są bezpieczne.

Certyfikat Czystych Apartamentów Nałęczów

Zwrot kosztów rezerwacji

Gwarantujemy, że kwoty rezerwacji nie przepadną w przypadku wystąpienia nagłych zakazów prawnych dotyczących poruszania się po kraju.

Uczestniczymy w programie ogólnokrajowym programie bezpiecznerezerwacje.pl. Zapewniamy, że wszelkie koszty rezerwacji zostaną zwrócone jeśli nastąpią nieprzewidziane zmiany.