Apartament kinowy w Nałęczowie

Nałęczów koło Lublina stał się w ostatniej dekadzie prawdziwym kurortem wypoczynkowo – leczniczym. Obok licznych miejsc noclegowych z bogatą ofertą z zakresu odnowy biologicznej, kuracji leczniczych i rehabilitacyjnych, tylko w Poduszka Apartamentach Zdrojowych znajdziecie apartament specjalnie przystosowany do oglądania netflix oraz filmów z internetu.

Malowniczy Nałęczów i luksusowy Apartament

Otoczenie leczniczej natury jest niezmiernie ważne w procesie powrotu do pełni sił. Drugim koniecznym warunkiem jest bezpieczna i komfortowa przestrzeń noclegowa. Bezwzględnie zapewnieniamy higienę, czystość i bezpieczeństwo użytkowanego apartamentu. Poziom estetyki i funkcjonalności miejsca odpoczynku to już kwestia indywidualna. W naszym przypadku nawet jeśli pogoda nie dopisze, zawsze można miło i sympatycznie spędzić czas we wnętrzach wyposażonych we wpełni wyposażoną kuchnię, Wi Fi oraz Telewizję. 

Poduszka Apartamenty Zdrojowe

Niezmiernie miło nam Państwa zaprosić do Apartamentów Zdrojowych Poduszka w Nałęczowie. W ofercie mamy wnętrza z przestronnymi pokojami, wygodnymi meblami i Internetem. Za dodatkową opłatą przyjmujemy gość ze zwierzętami. Organizujemy również odpoczynek dla Seniorów oraz pobyty służbowe. Szczegóły dostępnych propozycji znajdziecie Państwo w naszej galerii. Szczególnej uwadze polecamy wyjątkowy apartament kinowy, gdzie na dużym ekranie TV lub z rzutnika na białym ekranie można oglądać filmy i seriale z Netflix.

Apartament kinowy

Unikatowy pomysł na apartament kinowy, sprawi, że poczujecie się Państwo u nas jak w prawdziwym kinie. 

Wnętrze zaprojektowane zostało dla 4 osób. Jest to apartament typu open space. Mieści się na parterze i ma oddzielny taras. Na powierzchnię 50 m2 składa się 1 sypialnia oraz aneks kuchenny z piekarnikiem i łazienka. Goście mogą korzystać z kawy, herbaty, przygotować sobie przekąski czy ciepły posiłek. W łazience jest prysznic. Mamy tutaj łóżko (Double) oraz  obszerną rozkładaną sofę (Sofa Bed).

Podwójne łóżko znajduje się za masywną granatową kotarą, która zapewnia poczucie intymności. Rozwijany automatycznie duży ekran kinowy, rzutnik oraz nagłośnienie z subwoofera przeniesie Państwa w magiczny świat kina i dostarczy niezapomnianych wrażeń.