Drodzy Goście

 Zarówno nasi stali Bywalcy, Fani jak i Ci z Państwa którzy dopiero rozważacie pobyt w cudownej przestrzeni naszych apartamentów.

Sytuacja w kraju i zakaz prowadzenia działalności nałożony przez rząd postawił nas pod ścianą i spowodował, że ośmielamy się kierować do Państwa naszą prośbę. Przygotowaliśmy dla Was vouchery pobytowe do obu naszych obiektów, w różnych kwotach. Voucherami będziecie mogli płacić w dowolnym, wybranym przez siebie terminie – bądź za cały pobyt, bądź jego część. Więc jeśli rozważacie wizytę u nas w okresie wiosenno-letnim lub późniejszym to możecie takie vouchery nabyć. Możecie też zrobić z takiego Vouchera prezent dla Rodziców, Partnera, Rodzeństwa z różnych okazji. Aby zakupić wybrany przez siebie voucher, przelej na nasze konto określoną sumę. Poinformuj nas o tym mailowo, podając obiekt, kwotę oraz adres pocztowy, na który prześlemy wybrany voucher. Za granicę również wysyłamy.

Liczymy na Państwa pomoc i zrozumienie. Będziemy niesłychanie wdzięczni, jeśli zechcecie Państwo opłacić swój pobyt teraz a wykorzystać w przyszłości. Wszyscy mocno liczymy na rychłe unormowanie sytuacji w hotelarstwie.

 

voucher nałęczów