SZKOLENIA I KONFERENCJE – NAŁĘCZÓW

Organizacja szkoleń i konferencji to ważna i bardzo indywidualna sprawa każdej firmy.  Jednym z istotniejszych czynników, jest atrakcyjna lokalizacja. Poziom odbioru wydarzenia przez uczestników wyznacza również wygoda i komfort ich pobytu, który w klasycznych hotelach traktowany jest schematycznie i pobieżnie.

Ułatwiając Państwu ten trudny wybór, wychodzimy naprzeciw z atrakcyjną propozycją – pobytu w Poduszka Apartamenty Zdrojowe i Apartamenty Zdrojowe Premium. Jest to miejsce idealne pod każdym względem do organizacji ważnych szkoleń, konferencji i wyjazdów integracyjnych. Usytuowanie w zacisznym zakątku Nałęczowa gwarantuje skupienie uczestników na konferencji.

Część konferencyjna zawiera dwie sale,z których mniejsza może pomieścić ok 15 – 20 osób, a większa około 50 – 60 osób. W naszych 37 apartamentach – może swobodnie mieszkać nawet do 74 uczestników konferencji.

W ramach szkoleń i konferencji zapewniamy pełne wyżywienie, z przerwami kawowymi – ilość, zakres i oprawa posiłków do indywidualnego ustalenia.

Zapewniamy wyposażenie techniczne:
– projektor multimedialny
– ekran

– telewizor 49 calowy
– flipchart z mazakami
– oświetlenie konferencyjne i bankietowe
– dostęp do Internetu

Od niedawna wynajmujemy również salę szkoleniową, na spotkania biznesowe i rozmowy rekrutacyjne.

Zapraszamy organizatorów: kameralnych szkoleń w sympatycznych okolicznościach, rozmów rekrutacyjnych, spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji, spotkań oceniających

W związku z wyjątkowo indywidualnym podejściem do każdego z naszych klientów ceny dla grup konferencyjnych podlegają negocjacji.
Zapraszamy do naszych obiektów w Nałęczowie na konferencjegwarantujemy atmosferę sprzyjającą efektywnej pracy i skupieniu.

Więcej informacji pod numerem telefonu 731 715 999.

Niebawem przedstawimy zdjęcia naszych sal.

zapraszamy do kontaktu