Program Czyste Hotele

 

Apartamenty Nałęczów – bezpieczne dla Gości

Miło nam poinformować, że spółka Certus zarządzająca Aprtamentami w Nałęczowie przystąpiła do Programu Czyste Hotele.

Hotel lub Apartamenty, które przystąpią do Programu mają obowiązek dbać o czystość pomieszczeń cyklicznie ozonując pokoje oraz wdrażając wytyczne reżimu sanitarnego.

Przedstawiciele Programu będą kontrolowali wypełnianie zobowiązań w każdym Hotelu/ Apartamencie, który otrzyma certyfikat Bezpieczeństwa Gości.

„Czyste Hotele” to projekt prozdrowotny kierowany do Dyrekcji Hoteli i Apartamentów oraz Gości. Współpracujemy z lekarzami oraz Centrami Medycznymi.

Projekt ma na celu uchronić Gości przed zarażeniem wirusem w okresie pandemii głównie poprzez ozonowanie pomieszczeń i tym samym eliminację wirusów i bakterii.

Zapraszamy na stronę internetową Programu Czyste Hotele – kliknij tutaj.

Przestrzegamy szeregu procedur związanych z bezpieczeństwem naszych Gości

Oto niektóre z nich:

a) ozonowanie pokoi przed wynajęciem ich przez każdego z Gości;

b) dezynfekcja powierzchni dotykowych w pokojach, takich jak poręcze krzeseł, czy sanitariaty po opuszczeniu pokoju przez Gości;

c) sprawdzanie temperatury u personelu przy każdym przyjściu do pracy;

d) zadbanie by personel był ubrany w przyłbice i rękawiczki;

e) dezynfekcja klamek i domofonów raz dziennie;

f) przestrzeganie innych wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego.

Dezynfekcja ozonem w Apartamentach Nałęczów

Ozonowanie jest nie tylko bezpieczne dla zdrowia, ale również ekologiczne. Ozon występuje w sposób naturalny w środowisku, a jego charakterystyczny zapach można wyczuć tuż po burzy”, gdyż właśnie podczas wyładowań atmosferycznych tworzą się cząsteczki ozonu; powietrze jest wtedy rześkie i czyste. Wykonując dezynfekcję ozonem – uzyskujemy dokładnie ten sam efekt, za pomocą specjalnych aparatów, wytwarzających ozon metodą wyładowań koronowych. Ozonatory to przenośne urządzenia, które doskonale sprawdzają się zarówno do dezynfekcji niewielkich powierzchni, jak i całych hal produkcyjnych.

Ozonowanie w 99 % pomaga pozbyć się zapachów zwierzęcych, bakterii, wirusów czy roztoczy. Jest to metoda czyszczenia i dezynfekcji pomieszczeń, całych budynków, a także samochodów, łodzi i innych miejsc o zamkniętej zabudowie. Ponieważ ozon jest gazem, nieinwazyjnie dociera do wszystkich, nawet trudno dostępnych miejsc np. przewodów wentylacyjnych; wnika również w pory tkanin, drobne szczeliny i wszędzie tam, gdzie gromadzą się zarazki.

Certyfikat Czystych Apartamentów Nałęczów